Blog Omlet

8 rzeczy, które hodowcy kur uwielbiają w Automatycznych Drzwiach do Kurnika

Oferowane przez Omlet innowacyjne Drzwi Automatyczne do Kurnikaakcesorium must-have dla każdego hodowcy kur! Automatyczne drzwi zostały zaprojektowane tak, aby wchodzenie i wychodzenie kur z kurnika było bezpieczne i wygodne zarówno dla zwierząt, jak i dla ich właściciela. Oto 8 rzeczy, które hodowcy kur uwielbiają w tych automatycznych drzwiach!

Automatyczne drzwi do kurnika Omlet w wybiegu dla kur Omlet Eglu i zamocowane na tradycyjnym drewnianym kurniku

1. Wypuszczają kury i zamykają je na noc dla bezpieczeństwa

Drzwi są zasilane bateryjnie, wykorzystując czujnik światła lub timer, aby dać hodowcom pełną kontrolę nad tym, kiedy ich kury powinny znajdować się w kurniku, a kiedy z niego wybiegać. Zamknięte drzwi zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, gdy kury przebywają w kurniku i otwierają się, wtedy gdy zdecydujesz. Oznacza to, że nie ma potrzeby wstawania z łóżka wcześnie rano, aby wypuścić kury. W ciemne zimowe wieczory, hodowcy kur mogą być pewni, że ich stado jest bezpiecznie schowane w kurniku, gdy będą zmuszeni zostać w pracy do późna.

2. Trzy ustawienia do wyboru

Hodowcy kur mogą używać automatycznych drzwi do kurnika tak, aby ich działanie było dopasowane do stylu życia hodowcy, korzystając z trzech unikalnych ustawień. Wybierając ustawienie „światło”, drzwi będą automatycznie zamykać się o zmierzchu i otwierać o świcie. Ta funkcja naturalnie dopasowuje się do pór roku, dzięki czemu hodowcy nie muszą się martwić o dostosowywanie tego ustawienia przez cały rok. Ustawienie „czas” pozwala użytkownikom wybrać dokładną godzinę otwarcia i zamknięcia drzwi, podczas gdy ustawienie „ręczne” daje hodowcom kur możliwość sterowania drzwiami w dowolny sposób.

3. Łatwość użytkowania!

Inną rzeczą, którą hodowcy kur uwielbiają w automatycznych drzwiach, jest to, jak łatwo jest z nich korzystać, niezależnie od tego, jak dobre (lub złe!) są Twoje umiejętności majsterkowania! Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz w jednym opakowaniu, dzięki czemu montaż drzwi jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Kto powiedział, że hodowanie kur musi być skomplikowane?!

4. Wbudowane czujniki bezpieczeństwa

Dzięki wbudowanym w drzwi czujnikom bezpieczeństwa, nie ma potencjalnego ryzyka przypadkowego przyciśnięcia kury czy innej przeszkody. Jeśli kura lub jakakolwiek inna przeszkoda stanie na drodze zamykających się drzwi, czujniki po prostu ponownie otworzą drzwi automatyczne, pozwalając kurze odejść, a następnie po chwili spróbują się ponownie zamknąć.

Panel sterowania automatycznych drzwi do kurnika Omlet

5. Działają przy każdej pogodzie

Po przeprowadzeniu wyczerpujących testów, okazało się, że drzwi są w stanie wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki pogodowe i temperaturę nawet -20°C! Ponadto panel sterowania LCD został zaprojektowany z potrójną wodoodporną obudową, dzięki czemu cały zestaw jest niezwykle trwałym produktem.

6. Poprawiają izolację

Hodowcy kur wiedzą, jak ważna jest izolacja, jeśli chodzi o kurnik. Właśnie dlatego projektując drzwi automatyczne zostało to wzięte pod uwagę. Ponieważ drzwi automatyczne można wykorzystać do modernizacji praktycznie każdego kurnika, nawet klasycznego drewnego kurnika który jest znacznie trudniej ocieplić , istnieje możliwość skorzystania z tej dodatkowej funkcji drzwi jaką jest izolacja.

7. Zamykają się w poziomie

Tradycyjne modele drzwi do kurnika często wykorzystują linki i koła pasowe, który unoszą je pionowo do góry, dając sprytnym drapieżnikom możliwość dostępu do kurnika lub wybiegu przy użyciu siły. Czymś, co wyróżnia drzwi Omlet i powodem, dla którego hodowcy kur kochają ten produkt, jest to, że zamykają się poziomo, co oznacza, że możesz mieć pewność, że Twoje stado pozostanie bezpieczne!

8. Zasilanie bateryjne lub możliwość podłączenia do sieci

Kolejną z 8 rzeczy, które hodowcy kur uwielbiają w drzwiach automatycznych, jest to, że mogą być zasilane z baterii lub podłączone do sieci za pomocą dedykowanego zasilacza 12 V , dając hodowcom kur elastyczność w konfigurowaniu drzwi w dowolny sposób!

This entry was posted in Uncategorised


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *