Blog Omlet

Utrzymuj porządek i higienę u swoich zwierząt dzięki 50% zniżki na Podajnik na Przysmaki Caddi

PL-50-Off-Caddi-Newsletter-Sign-up_BlogCzy kiedykolwiek zdarzyło Ci się sprzątać wybieg swojego zwierzaka i znaleźć stare kawałki spleśniałej kapusty lub rozmoczonej karmy, które ciężko było wyłowić z trawy? Istnieje prosty sposób na dłuższe utrzymanie świeżości przysmaków dla zwierząt, jednocześnie poprawiając czystość na wybiegu ORAZ zapewniając rozrywkę zwierzętom!

Caddi można zawiesić na dowolnej wysokości na wszystkich wybiegach dla zwierząt, drzewach lub innych konstrukcjach w ogrodzie. Bardzo łatwo jest go napełnić tym, co chcesz dać swoim zwierzakom, czy to kawałkami owoców, świeżym sianem czy kulkami do dziobania Feldy.

Obecnie otrzymasz 50% zniżki na podajnik na przysmaki Caddi dla kur, królików i świnek morskich, gdy zarejestrujesz się do newslettera Omlet. Skorzystaj z okazji, aby wybieg Twoich pupili był przyjemniejszy i bardziej higieniczny niż kiedykolwiek wcześniej!


4 powody, dla których Caddi polepszy wybieg Twoich pupili:

  • Pomoże zapewnić lepszą czystość w wybiegu

Wszystkie zwierzęta będą szczęśliwsze, jeśli miejsce gdzie mieszkają będzie schludne i czyste, ale dla ich zdrowia ważne jest również, aby zarówno ich klatka, jak i wybieg były utrzymywane w higienie. Spleśniałe jedzenie pozostawione na wilgotnej ziemi, może bardzo zaszkodzić kurom, królikom lub świnkom morskim. Posiadanie podajnika Caddi do przechowywania pożywienia znacznie ułatwi zauważenie wszystkiego, co się zepsuło, i usunięcie tego w sekundę.

  • Redukuje marnowanie się pożywienia

Jedzenie, smakołyki lub siano pozostawione na ziemi w wybiegu zepsują się bardzo szybko, szczególnie o tej porze roku, kiedy temperatury mogą się drastycznie różnić w zależności od dnia i nocy i prawdopodobnie będzie więcej deszczowych dni. Dzięki Caddi smakołyki, które zostawiasz swoim pupilom, będą dłużej świeże, ponieważ nie będą miały kontaktu z mokrą ziemią a dzięki wodoodpornej pokrywce pozostaną również suche.

  • Trzyma szkodniki z dala od jedzenia

Koniec lata oznacza, że będzie mniej pożywienia dla dzikich zwierząt, takich jak gryzonie i małe ptaki, które prawdopodobnie zbliżą się do Twojego ogrodu i domu zwierząt w poszukiwaniu smacznych kąsków. Wkładając paszę, siano lub warzywa do Caddi zamiast rozrzucać je po ziemi, utrudniasz do nich dostęp nieproszonym gościom!

  • Gwarantuje smaczniejsze przekąski

Ponieważ smakołyki, warzywa lub siano, które dajesz swoim pupilom, są przechowywane w jednym miejscu i nie zostaną nadepnięte przez zabłocone stopy, będą bardziej chrupiące, czystsze i będą lepiej smakować. Ponieważ ruch wahadłowy Caddi zapewnia stymulację i rozrywkę, Twoje zwierzęta będą naprawdę cieszyć się swoją przekąską!


A GIF of a guinea pig eating greens from a Caddi Treat Holder

Kup teraz i uzyskaj 50% zniżki, zapisując się do newslettera Omlet!

Warunki Promocji:
Oferta 50% zniżki na podajniki na przysmaki Caddi po zapisaniu się do newslettera Omlet obowiązuje od 28/09/21 do północy 03/10/21. Użyj kodu promocyjnego przy płatności, aby otrzymać 50% zniżki na podajnik na przysmaki Caddi dla kur, królików lub świnek morskich. Ta oferta jest dostępna tylko dla pojedynczych podajników na przysmaki Caddi. Oferta nie dotyczy dwupaków, dwupaków z zabawką do dziobania, ani opakowań z kulkami Feldy. Oferta jest ograniczona do 2 Caddi na gospodarstwo domowe. Do wyczerpania zapasów. W zależności od dostępności. Firma Omlet zastrzega sobie prawo do wycofania oferty w dowolnym momencie. Zniżka nie może być wykorzystana przy płatności za dostawę, ani w połączeniu z żadną inną ofertą.

This entry was posted in Króliki


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *