Blog Omlet

93% właścicieli kotów ma problem z wyborem, jeśli chodzi o toaletę dla swoich pupili

Omlet wprowadza nową kolekcję żwirków dla kotów, aby uniknąć zgadywania przy dokonywaniu wyboru…

Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo upieczonym właścicielem kota, czy kupujesz żwirek od dawna, ogromny asortyment żwirków dla kotów może być przytłaczający i wybór odpowiedniego żwirku dostosowanego do Twoich potrzeb i preferencji Twojego kota nie zawsze jest łatwym zadaniem. 

Kocięta to urocze, zabawne pluszowe kuleczki, ale niestety, będą też załatwiać się gdzie popadnie, więc od samego początku musisz zacząć uczyć je korzystania z kuwety. Tylko przy tak szerokiej gamie materiałów z których zrobiony jest żwirek od drewna i papieru po glinkę, krzemionkę, a nawet tofu w ofercie, co będzie dla nich najlepsze teraz i kiedy będą nieco starsze?

Przy tak wielu dostępnych na rynku rodzajach żwirku nie jest zaskoczeniem, że ankietując właścicieli kotów firma Omlet odkryła, że aż 93% z nich wypróbowało całe mnóstwo żwirków zanim zaczęło korzystać z  obecnego. Czy u Ciebie było podobnie? 

W ankiecie 54% respondentów stwierdziło, że ich koty nierzadko bywają bardzo wybredne w kwestii żwirku, który jest im wsypywany do kuwety. Właściciele kotów są nie tylko zirytowani wybrednością swoich pupili, ale także rozczarowani kolejnymi nieudanymi zakupami, tracąc czas i pieniądze na znalezienie idealnego dopasowania dla siebie i swojego kota.

Teraz, aby sprostać tej niełatwej decyzji, Omlet wprowadza kolekcję 5 łatwych do zrozumienia, wysokowydajnych żwirków dla kotów do swojego istniejącego katalogu produktów dla zwierząt. Ta kolorowa kolekcja, nazwana po prostu 1, 2, 3, 4,5, oferuje 5 sprawdzonych materiałów do wyboru: krzemionkę, tofu, sosnę, glinkę i papier. Ale nie martw się o znalezienie różnic między nimi. Pomoże Ci w tym poręczna wyszukiwarka żwirku Omlet. Na podstawie Twoich odpowiedzi na kilka krótkich pytań, wyszukiwarka dostarczy Ci dwóch wyborów ekspertów, które pomogą Ci zawęzić proces podejmowania decyzji. 

 

Szef marketingu Omlet, Johannes Paul, mówi: W Omlet dążymy do tego, aby wybór żwirku dla kotów był łatwy, jak 1, 2, 3! Przy tak dużym wyborze produktów na rynku nasza nowa kolekcja po prostu eliminuje wśród właścicieli kotów element zgadywania i mamy nadzieję, że uchroni naszych klientów przed wieloma rozczarowaniami i zmarnowanym czasem.

 

Ultra Higieniczny i Chłonny

Nr 1 Silica – ten krzemionkowy żwirek składa się z małych cząsteczek piasku, które są wyjątkowo chłonne, aby zmniejszyć wilgoć i zapach, zapewniając dłużej świeżość i higienę. Małe ziarenka nie tylko wchłaniają płyny i schną szybciej niż inne żwirki, ale ich delikatny charakter oznacza również, że nie przyklejają się do łap i nie są roznoszone po całym domu. Zbrylający się żwirek jest również łatwy do selektywnego sprzątania zlepionych grudek, co sprawia, że starcza na dłużej.

 

Zbrylający się i kompostowalny

Nr 2 Tofu – żwirek wykonany z pokruszonego tofu jest bardzo skuteczny w neutralizowaniu zapachów dzięki kompozycji z węglem aktywnym, który zatrzymuje nieprzyjemne zapachy. Dobrze się zbryla i jest bardzo chłonny, co pomaga zmniejszyć  ilość odpadów i utrzymać kuwetę w świeżości na dłużej! Rozdrobnione tofu jest biodegradowalne i można je kompostować w celu łatwej i przyjaznej dla środowiska utylizacji.

 

Świeży zapach i w 100% biodegradowalny

Nr 3 Pine – żwirek ten zmieni kuwetę dzięki słodkiemu zapachowi świeżego sosnowego drewna, a ponadto jest w 100% biodegradowalny i kompostowalny, dzięki czemu jest przyjazną opcją zarówno dla Twojego kota, jak i dla środowiska! Duże pelety drzewne są bardzo chłonne, zapewniają długotrwałą świeżość i doskonałą kontrolę zapachu, a także minimalizują straty i czas sprzątania. 

 

Długotrwały i wydajny

Nr 4 Clay składa się z wysoce chłonnych kulek z glinki bentonitowej z cząsteczkami węgla aktywnego, które zapewniają ekstremalną kontrolę zapachu. Wyjątkowa moc zbrylania się żwirku sprawia, że czyszczenie punktowe po użyciu jest niezwykle szybkie i łatwe. Nie tylko poprawia to ogólną higienę i świeżość kuwety, ale także minimalizuje straty i wydłuża żywotność. 

 

Nie zbryla się i jest idealny dla kociąt

Nr 5 Paper – żwirek papierowy dla kotów jest produkowany z przetworzonych granulek gazetowych o naturalnym zapachu i właściwościach pochłaniających wilgoć. Papier jest nie tylko przyjazny dla środowiska i biodegradowalny, ale także dłużej zachowuje świeżość i minimalizuje straty. Lekka torba jest bardzo łatwa w obsłudze, a charakter żwirku nie powoduje zbrylania się, co czyni go doskonałą opcją dla młodszych kotów, ponieważ jest wyjątkowo miękki dla łapek i bezpieczniejszy dla małych brzuszków. 

Żwirek Omlet jest teraz dostępny wyłącznie na Omlet.com.pl, w cenie pomiędzy 34,99 zł a 44,99 zł.

 

 

Obejrzyj film promocyjny:

 

This entry was posted in Koty


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *