Blog Omlet

Zaangażuj swojego psa w obchody Bożego Narodzenia

Róbcie sobie wspólne zdjęcia

Ustaw samowyzwalacz w telefonie, poproś znajomego o pomoc lub zatrudnij fotografa, który zrobi wam portret rodzinny z pieskiem. Nie ma żadnych granic, jeśli chodzi o pomysły na tę sesję. Możesz zechcieć zrobić sobie zdjęcie na spacerze lub pozować przed drzewem. Dopasowanie świątecznych swetrów nie jest obowiązkowe, ale zdecydowanie do tego zachęcamy!

Wyślij kartki świąteczne

Wydrukuj kilka kopii rodzinnego zdjęcia, aby wysłać je rodzinie i przyjaciołom. Jeśli masz dzieci, poproś je, aby ozdobiły kartki brokatem i naklejkami, a pies podpisał je uroczym odciskiem łapy. To bez wątpienia zapewni najlepsze miejsce na kominku u każdego, kto otrzyma taką kartkę!

Ubierz psiaka w świąteczny strój

Jeśli Twój pies nie ma nic przeciwko noszeniu ubranek, nic nie przebije widoku szczeniaka w muszce lub z porożem renifera, czy też w świątecznym sweterku, który zapewni jednocześnie dodatkowe ciepło w te najchłodniejsze noce w roku. Upewnij się, że psu jest wygodnie, że nic nie jest zbyt ciasne i nie może go zranić.

Idźcie na spacer, aby popatrzeć na świąteczne ozdoby i lampki

W sąsiedztwie zawsze jest ktoś, kto ma bzika na punkcie świątecznego ozdabiania domu. Zabierz psa na długi spacer i obejrzyj dekoracje. Większość psów będzie zafascynowana tymi wszystkimi jasnymi migającymi światełkami, ale miej swojego pupila na oku i wróć do domu, jeśli stwierdzisz, że dzieje się zbyt dużo.

Odwiedź Jarmark Bożonarodzeniowy

Większość jarmarków bożonarodzeniowych odbywa się na świeżym powietrzu, co jest idealne, gdy chcesz zabrać psa ze sobą idąc na grzane wino i posłuchać kolęd. Psy pokochają zapachy ze straganów z jedzeniem, ale prawdopodobnie najlepiej będzie przynieść z domu kilka przyjaznych psom smakołyków, aby odwrócić ich uwagę, jeśli są zbyt podekscytowane.

Obejrzyj świąteczny film

Niewiele jest rzeczy lepszych umoszczenie się wygodnie na sofie przy choince i oglądanie tych wszystkich świątecznych filmów, które widzieliście już milion razy. Usiądź razem z psem na sofie i nie będzie w tym nic złego, jeśli nawet zdrzemniesz się, oglądając coś ze świątecznej klasyki. Sugerujemy wybór filmu w którym występuje pies, takiego jak Grinch lub Holiday.

Upiecz przysmaki dla psów

Wszyscy pozwalamy sobie na dodatkowe smakołyki w okresie świątecznym i chociaż nie należy zmieniać sposobu karmienia psa tylko dlatego, że są Święta Bożego Narodzenia, dobrze byłoby dać mu specjalny, domowy smakołyk, tym bardziej jeśli przygotujemy taki, który jest nie tylko pyszny, ale i zdrowy. 

Kup prezenty

Jeśli twój pies przez cały rok był grzecznym chłopcem lub dziewczynką, zdecydowanie zasługuje na prezent pod choinką. W naszym świątecznym sklepie mamy mnóstwo śmiesznych zabawek i pysznych smakołyków dla psów!

Upewnij się, że Twój pies jest bezpieczny

Boże Narodzenie to cudowny czas w roku, ale wiążą się z nim pewne rzeczy, które mogą stanowić zagrożenie dla psów. Przeczytaj nasz wpis na blogu o o tym jak zapewnić zwierzętom bezpieczeństwo w czasie świąt, abyście mogli świętować unikając wypadków.

This entry was posted in Psy


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *